F Z WEB & FOTO & GRAFIKA & SERVIS PC WEB  L DOVKA
Existuje nepřeberné množství tvůrců webových prezentací. Tyto jsou velmi různorodé, co do grafického stylu, ale také, což běžnému pozorovateli často uniká, co do technického zpracování. Běžný pozorovatel, tedy ten, kdo si prohlíží stránky jen pro zajímavost a pro získání informací se zajímá jen o tři věci, jestli je to pro něj pěkné /což je velmi individuální/, nebo zajímavé, za druhé jestli se v tom dá vyznat a funguje to /funkční odkazy a zobrazující se obrázky a texty/ a za třetí, jestli je to pravda. Tedy jestli to, co se na stránce nabízí, není podvod. Pokud si chce stránky pořídit, pak ho v neposlední řadě zajímá, kolik to stojí... Vše  ostatní, tedy v jakém programovacím jazyku je to vytvořeno, jak čistý je zdrojový kód a ostatní technické podrobnosti, to zajímá odborníky a znalce. I technicky jednodušší stránky mohou mít a často mají návštěvnost stovek přístupů denně, protože nejpodstatnější je obsah. Nabízím své služby především menšímu živnostníkovi, menší firmě, nebo jako osobní stránky. Samozřejmě s dokladem a zárukou.
e-shop 1 web stránka
Pod čarou: mohu též pomoci s vytvořením e-shopu, který je též nabízen zdarma, ale jeho složení chce také nějaké ty zkušenosti. Přesto, že je v redakčním provedení, dá se přizpůsobit designu Vašich webovek.
Originální stránky
E-shop zdarma přizpůsobený stránkám
© Zdeněk Fritz 2012
Web
Home Foto album a fotky Web Grafika Servis_PC Programy free Reklama Kontakt

Ukázky stránek

web stránky 3 web stránky 7 web stránky 1 web stránky 2 web stránky 4 web stránky 9 web stránky 8 web stránky 7 web stránky 5 web stránky 10 web stránky 6 web stránky 11 web stránky 13 web stránky 14
Nabízím pěkné statické a validní web stránky dle Vašich představ.  Cena dle rozsahu se pohybuje od 3 tisíc vč. DPH. Pár ukázek následuje. Poznámka: ...i ve statických stránkách mohou samozřejmě být pohyblivé prvky.
web stránky 12

WEBové stránky

Webové stránky v jednoduchém  a validním provedení

Redakční systém:
2016
Web